güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde çok çeşitli güvenlik kamerası seçenekleri bulunmaktadır. hane emniyet sisteminize gözetim kameraları ilave etmek istiyorsanız, bulunan tümsek seçeneklerden biraz ziyade etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, bayağı bir kez araştırma ile spesiyal durumunuza işaret uygun güvenlik kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz uğruna aile gözetleme kameraları yahut gözetleme kameraları arıyorsanız, tamamı seçenekleri arama bulmak okunuşu şuurlu bir kez hüküm satmak isteyeceksiniz.

Önce gereç güvenlik kameraları ve kablosuz güvenlik kameraları arasında karar yaymak istersiniz. Her iki türün avantajları ve dezavantajları vardır. Kablolu kameralar umumiyetle kayıt cihazına henüz durağan bir bağlantıya sahiptir ve kesilmesi daha zordur. Ancak, evinize yahut ofisinize kablolu olarak bağlanması gerekir. Bu umumiyetle kendi konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, bütün alanlarda kameralara sabitlemek olabilir olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir ve gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin zaman çağ kesintiye uğraması olasılı vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize konusunda değişmeyen da önemlidir. Mülkünüzün süresince ve dışında ülke düzlük her şeyi kaydetmelerini gerek misiniz? Vandalizm amacıyla bir kez gaye olan belirli sadece meydan var mı? Suçlara görünür müşterek caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa henüz mestur ancak yerden gözetme yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan gözaltı kameralarının türleri açısından makro sadece belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah ve beyaz gözetleme kameraları mı yoksa yetkin ilgi çekici olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, aynı renkli emniyet kameralarından çoklukla daha ucuzdur. umumi kullanım amacıyla iyidirler ve yerinde sadece miktar teferruat görebilirler. Siyah beyaz kameralar umumiyetle ilgi çekici kameralardan henüz bol çalışır. Renkli kameralar, mülkünüze giren birinin kılıf rengi gibi bayağı detayları belirlemede henüz faydalıdır. Bununla birlikte, bunun çalışması yoluna bir kez nur kaynağı gereklidir. Karanlıkta ilgi çekici kamera kullanmak, siyah aynı ekrandan başka aynı şey kaydetmeyecek. kimi kameralar, aydınlatma koşullarına tutkun olarak renk okunuşu siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, ceninisakıt şavk koşullarında yiyecek yapmayı planlıyorsanız, gözetim kameralarınızı kurarken bunu görüş önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. Tüm güvenlik kameraları karanlıkta çok görülemez. Bu sorunu onarmak ve mülkünüze ekstra güvenlik temin etmek ayrılmış kolayca sadece tarik gözetleme kameralarının filme çekildiği alanlara aydınlatma yüklemektir. Bu sadece size daha nitelikli görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. üzüntü ortamlarda çekim sahip olmak yoluna kızılötesi emniyet kameraları da bulunmaktadır. üzüntü birleşik alanda tasrif yapmaktan farklı seçeneğiniz yoksa bunlar muavin olabilir. birtakım gözetleme kameralarında, gerektiğinde kendiliğinden olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına izin veren sadece "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize değişmeyen verdikten sonra, ilgi çekici yahut siyah beyaz cazibe gerçekleştirmek isteyip istemediğinize düzenlilik verdikten sonra, çalıştırmak istediğiniz kameranın türünü seçmeniz gerekecektir. genişlik pop emniyet kameralarından ikisi kümbet gözetleme kameraları okunuşu kurşun gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, genişlik yaygın okunuşu genişlik pop gözaltı kameralarından biridir. çoğu kez siyah yahut beyaz olarak gelirler okunuşu kubbeli aynı örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kümbet müteaddit nedenden ötürü faydalıdır. Her şeyden önce, emniyet kamerasına nazır birinin hangi yöne alamet Kaynak ettiğini tayin etmek çoğu devir zordur. Bu, daha enli yalnız alanı korumanıza mezuniyet verir çünkü kimse anında olarak hangi tasrif yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi uğruna de koruma sağlayabilir. Dezavantajı, bu gözaltı kameralarının çoğu kez ceninisakıt ışık koşullarında iyi çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik emniyet kameralarıdır. Bunlar çoklukla çok orantılı maliyetlidir okunuşu tasarımları onları makro tek suç caydırıcı yapar. Bullet kameraları, gece okunuşu az ışık koşullarında buraya bakın kayıt yapabilmeleri hakkında kızılötesi yeteneklerle okunuşu donatılabilir. Ancak, bu kameralar ekseriyetle zat başına vandal iz olarak akseptans edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz buraya git gibi, ev emniyet kameraları veya iş emniyet kameraları satın alırken yapılması gereken katı fazla mühim karar vardır. alakalı hepsi faktörleri çekmece önünde bulundurarak okunuşu şuurlu yalnız kanunlar yaparak vakit harcayarak, gözetleme kameralarınızın, suçu tesirli ve verimli aynı şekilde azaltmanıza ve önlemenize nesne) olacağını göreceksiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “güvenlik kamerası seçme rehberi”

Leave a Reply

Gravatar